Ortakent Turizm Bodrum Çıkışlı Yurtdışı Turlar Kos Kalymnos Krevatia Pserimos Turu

Kos Kalymnos Krevatia Pserimos Turu

Süre: 2 GECE 3 GÜNDÜZ
Başlama-Bitiş: CUMA-PAZAR
Konaklama: 2 GECE KONAKLAMA
Tarih:
En az En Fazla Grup: 15-25-40
Tur Fiyatı: Lütfen sorunuz

Bize Ulaşın

Kos Kalymnos Krevatia Pserimos Turu

Kos Kalymnos Krevatia Pserimos Turu - 21.GÜN
Sabah BODRUM LİMANINDAN hareket ediyoruz.Kos limanına varış ve vize işlemlerinin ardından,şehri tanımamıza imkan veren şehir turuna katılıyoruz.
Otelimize yerleşme ve Konaklamamız Kos
2.GÜN
Sabah kahvaltısından sonra tekne ile Krevatıa sahılı ,Kalimnos ve Pserimos Adası nı gezeceğimiz turumuza katılıyoruz.Dönüşümüzde , şehir merkezinde alışveriş molası veriyoruz ve serbest şehir gezisi yapma imkanı buluyoruz.Son gecemizde Kos da akşam yemekli Yunan Gecesi eğlencesine katılıyoruz.
Konaklamamız Kos.
3.GÜN
Sabah otelde kahvaltı ve otelden ayrılış.
Tüm gün feribot saatimize kadar serbest gezi ve alışveriş imkanı bulacağız.17.00 Bodrum ‘a feryboot ile geri dönüş.

FİYATA DAHİL OLANLAR;
BODRUM-KOS –BODRUM/ Feryboat Gidiş-Dönüş ,2 gece BB Konaklama,Rehberli Şehir turu (Kos ),Kalımnos Tekne turu ,teknede öğle yemeği, Kos ‘ da son gece akşam yemeği dahildir.

Bodrum Yarımadası'nın karşısında, Anadolu'dan 8 mil uzakta yer alan bir Ege adasıdır. Yunanistan'in 12 Adalar Vilayeti'ne bağlıdır. 2005 rakamlarına göre nüfusu 30.500'dür. Adada turizm oldukça gelişmiştir. Antik kalıntılar bulunmaktadır. İstanköy şehrinde yer alan ve hekim Hipokrat ile ilişkilendirilen bir ağaç (Hipokrat Ağacı) meşhurdur. Adada yaşayan halkın bir bölümü Yunanistan vatandaşı Türk ve Müslümanlardan oluşur. Sayıları 2.000 ila 3.000 arası olduğu tahmin edilen Türk kökenli nüfus ağırlıklı olararak Platani köyünde ve Kos şehir merkezinde yaşar.


Mesafeli Yolcu Taşıma Sözleşmesi


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye