Ast Tur - Ortakent Turizm

Bodrum-Ortakent Turizm

Şirketimiz,1989 yılından beri turizmin bir çok kolunda görev yapmış ,bölgede doğup büyüyen turizm gönüllüsü bir aile tarafından turizmin sıkıntılarının ve umutsuzluklarının çoğaldığı bir dönemde bu düşüncelere inat büyük bir kararlılık ve özveriyle kurulmuştur.

Kalite ve güvenden asla taviz vermeyen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla turizmde yüklendiğimiz tüm sorumlulukları ve görevleri yerine getirebilmek ilk hedefimizdir.

Öncelikle bölgemizde, ülkemizde ve dünyada turizmin en iyi temsilcileri arasında olmak, aldığımız tüm görevleri eksiksiz yerine getirmek, bizi tercih eden tüm müşterilerimize karşı sorumluluğumuzdur.

Bünyemizde bulunan ve sürekli yenilenen araç filomuzla araç kiralama ve transfer hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Tursab (6136 nolu) A Grubu Seyahat Acentası belgemiz bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı geziler,Yunan Adaları Turları , özel turlar, Bodrum Okul gezileri, Bodrum Doğa yürüyüş gezileri, Bodrum Efes Turları, Bodrum Pamukkale Turları, Bodrum Dalyan Turları,Bodrum Jeep-Safari Turları ,Bodrum Dalış Turları, Bodrum Tekne Turları, Bodrum Özel tekne Turları, Bodrum-Kos Feribot biletleri ,Bodrum -Klymnos feribot biletleri, Bodrum Rodos feribot biletleri,Bodrum Leros Feribot Bileteri ve Bodrum'da yatçılık konularında uzman kadromuzla bölgemizde hizmet vermekteyiz.

Belgelerimiz

AST Turizm
Ortakent Turizm
Ortakent Turizm Acente Belgesi

Katılımlarımız

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye