Kıbrıs Turu Uçaklı

Süre: 2 GECE 3 GÜNDÜZ
Başlama-Bitiş:
Konaklama: 2 GECE 4* OTEL
Tarih:
En az En Fazla Grup: 17-37
Tur Fiyatı: Lütfen sorunuz

Bize Ulaşın

Kıbrıs Turu Uçaklı

Kıbrıs Turu Uçaklı - 21.GÜN: :Bodrum İzmir Havalimanı transferi ardından sabah 09.45 ADNAN MENDERES HAVALİMANI dış hatlar PEGASUS Havayollarında buluşma ve Check İnn işlemleri sonrasında 09:40 de Uçuşumuz. Yaklaşık 1.20 Dakikalık uçuş sonrasında ERCAN havalimanına iniş, bagaj alımı işlemi sonrasında bizi bekleyen otobüslerimize binerek 45. dakikalık yolculuğumuz sonrasında Girne şehir merkezine 1.5 km. olan 4*OTEL’e varış ve yerleşmemiz sonrasında; Meryemana manastırı ve Mavi köşk gezisi yapılacaktır.
Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.
2.GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Saat 11:00 de Otelimizin önünde Grup olarak buluşuyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek, yürüyemeyecek olan misafirlerimizde otelin taksilerinden faydalanarak Girne Kalesine doğru yola çıkıyoruz. Bu heybetli ve muhteşem yapıyı ziyaretimiz sonrasında Girne çarşısında serbest zaman ve alışveriş. ( Kalabalık grup olarak gezemeyeceğimiz için alışveriş sonrasında tüm misafirlerimiz otele istediği gibi dönebilirler. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz için Girne barlar sokağında eğlenceli bir gece organizasyonu yapılacaktır.(Ücret Konusunda tarafınıza bilgi verilecektir.)
Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.
3.GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında sabah saat 09:30 da odalarımızı boşaltıyor ve Otel önünde bizi bekleyen otobüslerimize binerek Kıbrıs Gezimize başlıyoruz. Çıkartmanın gerçekleştiği Burun, Şehitlikler, Yeşil Bölge, Barbarlık Müzesi, Lefkoşe, Gazi Magosa, Yeşilyurt, gezilerimiz sonrasında Akşam saat 19.00 kadar Profesyonel Rehberler eşliğinde yapacağımız Kıbrıs gezimiz sonrasında otobüslerimiz saat 20:00 de bizi Ercan Havalimanına bırakacaktır. Check İnn işlemlerimiz sonrasında dileyen misafirlerimiz Duty Free 'lerden alışveriş yapabilirler. Akşam 21.40 uçuşumuzla birlikte İzmir Adnan Menderes Hava limanına İniş yapıyoruz.
İzmir –Bodrum transferi ve geri dönüş.

DAHİL OLAN HİZMETLER:BODRUM-İzmir-Bodrum transferleri-*İzmir-Ercan - Ercan -İzmir Gidiş-Dönüş uçak bileti*Otel havaalanı-havaalanı otel transferleri*2 Gece 4* otelde yarım pansiyon konaklama*2 Gün Kıbrıs gezisi*Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Bodrum çıkışlı Kıbrıs turumuzda Bodrum 'dan katıl
an Misafirlerimiz ile Kıbrıs 'ın önemli gezi noktalarını ziyaret ediyoruz ;Çıkartmanın gerçekleştiği Burun, Şehitlikler, Yeşil Bölge, Barbarlık Müzesi, Lefkoşe, Gazi Magosa, Yeşilyurt,Meryemana manastırı ve Mavi köşk gezisi ,Girne Kalesi bunlardan bazılarıdır.


Mesafeli Yolcu Taşıma Sözleşmesi


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye