Günü Birlik Balık Turu

Süre: 07.00-17.30
Başlama-Bitiş: Bodrum-Bodrum
Konaklama: Yok
Tarih: Hergun
En az En Fazla Grup: 22-44
Tur Fiyatı: 200 tl

Bize Ulaşın

Günü Birlik Balık Turu

Günü Birlik Balık Turu - 2Bodrum ‘un bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız türden balıkları avlarken çok keyifli bir zaman geçireceksiniz.Balık avlamak stresten kurtulmanın en iyi yoludur .Balık tutmayı bilmiyorsanız da üzülmeyin , kaptanımız size bu konuda yardımcı olacaktır, siz şansınıza güvenin yeter. Balık Avlama turumuzda mevsimine ve hava koşullarına göre en uygun yerler kaptanımız tarafından seçilerek balık avlama güzergahımız belirlenecektir. Hangi balık nerede avlanır, hangi yemler kullanılır ,nasıl bir avlama politikası izlemeliyiz bunları kaptanımızdan öğrenirken ,sıcak
çayınızı yada bir kadeh şarabınızı biz ısmarlıyoruz.
Şimdiden Rastgele!!!

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır.
Balık avlamak stresten kurtulmanın en iyi yoludur .Balık tutmayı bilmiyorsanız da üzülmeyin , kaptanımız size bu konuda yardımcı olacaktır, siz şansınıza güvenin yeter. Balık Avlama turumuzda mevsimine ve hava koşullarına göre en uygun yerler kaptanımız tarafından seçilerek balık avlama güzergahımız belirlenecektir. Hangi balık nerede avlanır, hangi yemler kullanılır ,nasıl bir avlama politikası izlemeliyiz bunları kaptanımızdan öğrenirken ,sıcak çayınızı yada bir kadeh şarabınızı biz ısmarlıyoruz.
Şimdiden Rastgele!!!


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye