Ortakent Turizm Özel Turlar Özel Dalyan Turu

Özel Dalyan Turu

Süre: İSTEĞE BAĞLI
Başlama-Bitiş: İSTEĞE BAĞLI
Konaklama: İSTEĞE BAĞLI
Tarih: İsteğe göre belirlenir.
En az En Fazla Grup: 1-44
Tur Fiyatı: LÜTFEN SORUNUZ

Bize Ulaşın

Özel Dalyan Turu

Özel Dalyan Turu - 2Özel aracımızla Milas-Muğla üzerinden yapacağımız keyifli bir yolculukla başlayacağız. Özel olarak bize hazırlanan Kahvaltımızı Yatagan Pınarbaşı'n da bölgenin en tanınmış yerinde alacağız. Manzarasıyla büyüleneceğimiz keyifli yolculuğumuzda size özel rehberimiz eşliğinde bölgeyi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Dalyan'a geldiğimizde bizi bekleyen özel teknemizle ,eşsiz bir labirentte yolculuktur Dalyan Delta gezisi yapıyoruz. Kral Mezarları,İztuzu Plajı ,Çamur Banyosu,Kaunos Antik Kenti gezilerek öğle yemeğimizi nehir kenarında bir restoranda alıyoruz. Özel gezimize istenilen saatte son vererek keyifli bir yolculukla Bodrum'a geri dönüyoruz.

Size özel hazırlanan bu gezimizde ;Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Korona Virüs tedbirleri kapsamında gerekli olan yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz bir ortam hazırlıyoruz
Gezimize Özel aracımızla Milas-Muğla üzerinden yapacağımız keyifli bir yolculukla başlayacağız. Özel olarak bize hazırlanan Kahvaltımızı Yatağan Pınarbaşı'n da bölgenin en tanınmış yerinde alacağız. Manzarasıyla büyüleneceğimiz keyifli yolculuğumuzda size özel rehberimiz eşliğinde bölgeyi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Dalyan'a geldiğimizde bizi bekleyen özel teknemizle ,eşsiz bir labirentte yolculuktur Dalyan Delta gezisi yapıyoruz. Kral Mezarları,İztuzu Plajı ,Çamur Banyosu,Kaunos Antik Kenti gezilerek öğle yemeğimizi nehir kenarında bir restoranda alıyoruz. Özel gezimize istenilen saatte son vererek keyifli bir yolculukla Bodrum'a geri dönüyoruz.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye