Ortakent Turizm Özel Turlar Özel Balık Avı Turu

Özel Balık Avı Turu

Süre: İSTEĞE BAĞLI
Başlama-Bitiş: İSTEĞE BAĞLI
Konaklama: İSTEĞE BAĞLI
Tarih:
En az En Fazla Grup: LÜTFEN SORUNUZ
Tur Fiyatı: LÜTFEN SORUNUZ

Bize Ulaşın

Özel Balık Avı Turu

Özel Balık Avı Turu - 2Bodrum da Özel balık avı Turumuz için otelinizden sizi alarak başladığımız programımız ; önceden belirlenen Bodrum Limanı ,Gümbet Limanı veya Güvercinlik limanında sizi tekneyle buluşturuyoruz. Teknemiz ile balık avı için seçilen güzergahlara hareketimizle başlayan gezimizde ;tüm balık avı ekipmanları sizin keyifli bir gün geçirmeniz için ekibimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Öğle yemeğinizi takiben yüzme molası da verilecektir. Tüm gün balık avı ve yüzme molaları verilerek ,öğle yemeğinde tutulan balıklar isteğinize bağlı size pişirilerek ,sizin için tasarlanmış bu günü en iyi şekilde geçirmeniz için ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır.
Bodrum da Özel balık avı gezilerimiz için kişi sayısına ve tercihinize bağlı en uygun tekneler sizin için hazırlanacak, balık avı için en uygun ekipmanlar ve güzergahlar sizin için belirlenecektir. Keyifli bir balık avı günü geçirmeniz dileğimizle rastgele!


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye