Ortakent Turizm Özel Tekne Turları Bodrum Torba Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Torba Çıkışlı Özel Tekne Turu

Süre: 10.30 -17.30
Başlama-Bitiş: Sabah 10.30 -Akşam 17.30 arası
Konaklama:
Tarih: HERGÜN
En az En Fazla Grup:
Tur Fiyatı: LÜTFEN SORUNUZ

Bize Ulaşın

Bodrum Torba Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Torba Çıkışlı Özel Tekne Turu - 2Bodrum Torba İskelesinden saat 10.00 sularında ayrılan size özel seçtiğiniz özel teknemiz ile Torba ve çevresinde bulunan nadide koyları gezerek her koyda vereceğimiz yüzme molaları ile eğlenceli bir gezi gerçekleştiriyoruz. Cennet Koyu ,Hattat Koyu ,Alabora Koyu, Demir Koyu bu bölgenin en güzel koyları olup sizin için vereceğimiz yüzme molalarında doya doya manzaranın ve denizin keyfini çıkarabileceksiniz, Öğle yemeğini teknede ,tekne ekibinin hazırladığı size özel menülerle servis ediyoruz. Teknemizde öğleden sonra çay veya meyve ikramlarımız olacaktır. En güzel koylarda yüzme imkanı bulacağınız özel Torba Tekne turu kiralama programımızda dönüşümüz saat 17.00 civarında olacaktır.

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır.
Bodrum Torba İskelesinden saat ayrılan özel teknemiz ile Torba ve çevresinde bulunan nadide koyları gezerek her koyda vereceğimiz yüzme molaları ile eğlenceli bir gezi gerçekleştiriyoruz.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye