Ortakent Turizm Özel Tekne Turları Bodrum Ortakent Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Ortakent Çıkışlı Özel Tekne Turu

Süre: isteğe bağlı
Başlama-Bitiş: isteğe bağlı
Konaklama: İsteğe bağlı
Tarih: Her gün
En az En Fazla Grup: sınır yok
Tur Fiyatı: lütfen sorun

Bize Ulaşın

Bodrum Ortakent Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Ortakent Çıkışlı Özel Tekne Turu - 2Ortakent İskelesinden hareket eden özel teknelerimizle Ortakent civarı koylar ziyaret edilecektir.
Akvaryum,Tavşan Adası,Dilek Mağarası,Bağla,Aspat , gibi güzel koylar gezilecek ,yüzme molaları verilecektir.Öğle yemeğinde size özel menüler hazırlanacak ve tekne de servis edilecektir.Bodrum Ortakent özel tekne turu programımız birbirinden güzel koylarda vereceğimiz yüzme molaları ardından saat 17.00-17.30 civarı geri dönülecektir.
Bodrum 'da Ortakent 'de tekne kiralama ,Bodrum'da Ortakent 'de özel tekne turu ,Bodrum Ortakent özel gulet kiralama ,Bodrum Ortakent de uygun fiyatlı yat kiralama hizmetleri ile sizinle olmaktan memnuniyet duyacağız.

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır. Ortakent Yahşi Limanından çıkılacak size özel teknelerimiz ile ailenizle ,arkadaşlarınızla veya grubunuz ile çevre koylara yapacağınız turumuzda unutulmaz bir gün geçirmeniz için tüm ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.Size özel teknelerinizde sizin için hazırlayacağımız özel menülerle özel tekne turumuza katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye