Ortakent Turizm Özel Tekne Turları Bodrum Gümbet Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Gümbet Çıkışlı Özel Tekne Turu

Süre: isteğe bağlı
Başlama-Bitiş: isteğe bağlı
Konaklama: İsteğe bağlı
Tarih: Her gün

En az En Fazla Grup: sınır yok
Tur Fiyatı: Lütfen sorunuz

Bize Ulaşın

Bodrum Gümbet Çıkışlı Özel Tekne Turu

Bodrum Gümbet Çıkışlı Özel Tekne Turu - 2Size uygun özel yat kiralama hizmetiniz için seçtiğimiz özel teknemiz ile Sabah Gümbet Limanından 10.00-10.30 sularında hareket edilecektir.
Özel yat kiralama ,uygun fiyatlı yat kiralama hizmeti ,özel tekne turu hizmetimiz de sizlerle birlikte seçebileceğimiz programlarımız ile Karada ,Akvaryum ,Bağla Aspat gibi koylar gezilecektir.
size özel özenle hazırladığımız Öğle yemeğiniz de sizin belirleyeceğiniz menüler hazırlanarak tekne de servis edilecektir , İçecekler ekstradır, Öğleden sonra meyve veya çay servisimiz ücretsiz olacaktır.
size özel yat turumuz özel tekne kiralama hizmetimiz Saat 17.00 -17.30 sularında programımız son bulacaktır.

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır. Gümbet Limanından saat 10.00 sularında çıkacak olan size özel teknelerimiz ile ailenizle ,arkadaşlarınızla veya grubunuz ile çevre koylara yapacağınız turumuzda unutulmaz bir gün geçirmeniz için tüm ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.Size özel teknelerinizde sizin için hazırlayacağımız özel menülerle özel tekne turumuza katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye