Dilekağacı Otel

Dilekağacı OtelDilekağacı Otel, Bodrum yarımadasının en eski yerleşim bölgelerinden Ortakent – Yahşi beldesinde yer almaktadır.

Doğal güzellikleri, tarihi dokusu, özgür ve alternatifli eğlence ortamıyla tam bir tatil cenneti olan Bodrum, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerindendir. Bodrum Yarımadası'nın tam ortasında bulunan ve adını da bu özelliğinden alan Ortakent – Yahşi, bölgenin uzun sahil şeridine sahip beldelerindendir. Dilekağacı Otel bu sahil şeridinde, denize sıfır konumda yer almaktadır.

1986'dan beri konuklarını, ilk günkü heyecanıyla ağırlayan Dilekağacı Otel, temiz ve güvenilir hizmet anlayışını ilk günden bugünlere taşımıştır. Bugünkü başarısını, konuklarına sunduğu sıcak, samimi ortamı ve ödün vermediği kalite standartlarını koruyarak kazanan Dilekağacı Otel'in mutlu misafirlerinin sayısı da böylece yıldan yıla artmıştır.

1986 yılında 6 oda ile konuklarına hizmet vermeye başlayan Dilekağacı Otel bugün, 50 odası, 8 apartı, özel plajı, toplam 200 kişilik açık ve kapalı restoranı, barı ve çocuk havuzu ile konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.

Dilekağacı Otel 0
Dilekağacı Otel 1
Dilekağacı Otel 2
Dilekağacı Otel 3
Dilekağacı Otel 4
Dilekağacı Otel 5
Dilekağacı Otel 6
Dilekağacı Otel 7
Dilekağacı Otel 8
Dilekağacı Otel 9
Dilekağacı Otel 10
Dilekağacı Otel 11
Dilekağacı Otel 12
Dilekağacı Otel 13
Dilekağacı Otel 14
Dilekağacı Otel 15
Dilekağacı Otel 16
Dilekağacı Otel 17
Dilekağacı Otel 18
Dilekağacı Otel 19
Dilekağacı Otel 20
Dilekağacı Otel 21
Dilekağacı Otel 22
Dilekağacı Otel 23
Dilekağacı Otel 24
Dilekağacı Otel 25
Dilekağacı Otel 26
Dilekağacı Otel 27
Dilekağacı Otel 28
Dilekağacı Otel 29
Dilekağacı Otel 30
Dilekağacı Otel 31
Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye