Ortakent Turizm Okul Turları Okul Turu Afyon Dumlupınar Ankara Bolu Amasra Gezisi

Okul Turu Afyon Dumlupınar Ankara Bolu Amasra Gezisi

Süre: 3 GECE 4 GÜNDÜZ
Başlama-Bitiş:
Konaklama:
Tarih: İSTEĞE BAĞLIDIR
En az En Fazla Grup:
Tur Fiyatı: LÜTFEN SORUNUZ

Bize Ulaşın

Okul Turu Afyon Dumlupınar Ankara Bolu Amasra Gezisi

Okul Turu Afyon Dumlupınar Ankara Bolu Amasra Gezisi - 2Program akşam 22.00 gibi Bodrum merkezden Okul önünde toplanma ardından yola çıkarak başlar,sabah ilk mola yerimiz Afyon olacaktır,Afyon da kahvaltı molası ve alışveriş molasını takiben Dumlupınar Şehitliği gezilerek yola devam edilir.
Ankara 'ya varış ,Hamamönü ve Mehmetakif Ersoy evini ziyaret ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklamamız ilk Gün Ankara olacaktır.
2.gün sabah Ankara Anıtkabir'in görülmesinin ardından Bolu ya devam edeceğimiz gezimizde yol güzergahında uygun molalar verilecektir.2 gece konaklamamız Bolu 'da olacaktır.
3.gün sabah saatlerinde başlayan gezimizde Bolu ve güzergahında bulunan yerler g ezilecektir.Mudurnu Göynük Yedigöller,Abant gezimizin ardından Amasra'ya hareket ediyoruz.Amasra da son gece konaklamamızın ardından son günümüzde muhteşem Amasra gezimiz,Devrek ,Safranbolu gezilerek Bodrum'a geri dönüş yolumuza başlıyoruz.
Uzun ama bir o kadar eğlenceli geçecek gezimizin ardından Bodruma varışımızla gezimizi noktalıyoruz.

Dumlupınar Şehitliği gezimizde kurtuluş mücadelesini an be an yaşayacak ve o günlerin anısını tekrar yaşayacaksınız,Ankara gezimizde Atatürk 'ü ziyaret etme fırsatı bulacak ve milli mücadele gösterdiği başarılardan dolayı kendisine minnettarlığımızı gösterme fırsatı yakalıyoruz...Bolu'nun, tabiat, insan ve tarihin el ele verip yoğurduğu güzelliklerini görmek, dağların söylediği Köroğlu türkülerini işitmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir tur.Özellikle sonbaharın gizemli havası, turuncu rengiyle büyüleyen yapraklarıyla örtülü doğa güzellikleri hafızalardan kolay kolay silinmeyecektir.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye