Ortakent Turizm Konaklamalı Turlar Bodrum Çıkışlı Efes Ayvalık Asos Truva Çanakkale Bursa Turu

Bodrum Çıkışlı Efes Ayvalık Asos Truva Çanakkale Bursa Turu

Süre: 3 GECE 4 GÜNDÜZ
Başlama-Bitiş:
Konaklama: 4* OTELLERDE AYVALIK ÇANAKKALE VE BURSA
Tarih:
En az En Fazla Grup: 25-44
Tur Fiyatı:

Bize Ulaşın

Bodrum Çıkışlı  Efes Ayvalık Asos Truva Çanakkale Bursa Turu

Bodrum Çıkışlı  Efes Ayvalık Asos Truva Çanakkale Bursa Turu - 2BODRUM EFES AYVALIK ASOS TRUVA ÇANAKKALE BURSA TURU
1.GÜN :Sabah Bodrum dan hareker,Efes örenyerinin gezilmesi,öğle yemeği molası ve Meryem ana Evi ziyareti,Ayvalık 'a hareket.
akşam yemeği ve konaklama Ayvalık
2.GÜN:Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılma,şehir merkezinin görülmesi,Cunda Adasının, Şeytan Sofrasının gezilmesinin ardından Bergama'ya hareket.Asklepion ve Akropol 'un ziyaretinden sonra Asos Behramkale ye geliyoruz.Asos gezimizin ardından Truva Ören yerinin gezilmesive Çanakkale 'ye varış 4* otelimize yerleşme.Akşam yemeği ve konaklama Çanakkale.
3.GÜN:Kahvaltı sonrası otelden ayrılış,Çimenlik Kale,Aynalı çarşı gezilmesi.Öğle yemeği molası ardından Şehitlikler ve Milli Park Gezilir.
Çanakkale'den Bursa 'ya hareket edilecektir.
Akşam yemeği ve konaklama BURSA.
4.GÜN :Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılma.
Orhangazi ve Osman Gazi Türbeleri,Karagöz Hacivat müzesi,Atatürk Evi Kozahan gezilir.Meşhur Bursa İskender Kebabı için öğle yemeği molamızı şehir merkezinde tarihi İskender Köftecisinde vereceğiz.Bursa da dolu dolu bir günün ardından Bodrum'a geri dönüş yolculuğumuz başlayacaktır.

Bodrum dan Efes Ayvalık Asos Çanakale Bursa gezimizde ;kültürel mirasımızın ana taşlarını oluşturan başlıca merkezlerin gezisini birlikte gerçekleştiriyoruz,Efes,Bergama,Asos,Truva,Şehitlikler,ve Bursa Bölgesi Bölgeyi en iyi şekilde tanıtan profesyonel rehberimiz ve profesyonel ekibimizle hafızalarınızda unutulmaz bir yer alacaktır.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye