Ortakent Turizm Konaklamalı Turlar Bodrum Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu

Bodrum Çıkışlı Uçaklı Kıbrıs Turu

Süre: 2 gece 3 gündüz
Başlama-Bitiş:
Konaklama: 2 GECE 4* OTELDE YARIM PANSİYON
Tarih: LÜTFEN SORUNUZ
En az En Fazla Grup:
Tur Fiyatı:

Bize Ulaşın

Bodrum Çıkışlı  Uçaklı  Kıbrıs Turu

Bodrum Çıkışlı  Uçaklı  Kıbrıs Turu - 21.GÜN :Bodrum İzmir Havalimanı transferi ardından sabah 09.45 ADNAN MENDERES HAVALİMANI dış hatlar PEGASUS Havayollarında buluşma ve Check İnn işlemleri sonrasında 09:40 de Uçuşumuz. Yaklaşık 1.20 Dakikalık uçuş sonrasında ERCAN havalimanına iniş, bagaj alımı işlemi sonrasında bizi bekleyen otobüslerimize binerek 45. dakikalık yolculuğumuz sonrasında Girne şehir merkezine 1.5 km. olan 4* OTEL’e varış ve yerleşmemiz sonrasında; Meryemana manastırı ve Mavi köşk gezisi yapılacaktır.
Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.
2.GÜN:Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Saat 11:00 de Otelimizin önünde Grup olarak buluşuyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek, yürüyemeyecek olan misafirlerimizde otelin taksilerinden faydalanarak Girne Kalesine doğru yola çıkıyoruz. Bu heybetli ve muhteşem yapıyı ziyaretimiz sonrasında Girne çarşısında serbest zaman ve alışveriş. ( Kalabalık grup olarak gezemeyeceğimiz için alışveriş sonrasında tüm misafirlerimiz otele istediği gibi dönebilirler. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz için Girne barlar sokağında eğlenceli bir gece organizasyonu yapılacaktır.(Ücret Konusunda tarafınıza bilgi verilecektir.)
Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.
3.GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında sabah saat 09:30 da odalarımızı boşaltıyor ve Otel önünde bizi bekleyen otobüslerimize binerek Kıbrıs Gezimize başlıyoruz. Çıkartmanın gerçekleştiği Burun, Şehitlikler, Yeşil Bölge, Barbarlık Müzesi, Lefkoşe, Gazi Magosa, Yeşilyurt, gezilerimiz sonrasında Akşam saat 19.00 kadar Profesyonel Rehberler eşliğinde yapacağımız Kıbrıs gezimiz sonrasında otobüslerimiz saat 20:00 de bizi Ercan Havalimanına bırakacaktır. Check İnn işlemlerimiz sonrasında Akşam 21.40 uçuşumuzla birlikte İzmir Adnan Menderes Hava limanına İniş yapıyoruz.
İzmir –Bodrum transferi ve geri dönüş.

Bodrum çıkışlı Kıbrıs turumuzda Bodrum 'dan katıl
an Misafirlerimiz ile Kıbrıs 'ın önemli gezi noktalarını ziyaret ediyoruz ;Çıkartmanın gerçekleştiği Burun, Şehitlikler, Yeşil Bölge, Barbarlık Müzesi, Lefkoşe, Gazi Magosa, Yeşilyurt,Meryemana manastırı ve Mavi köşk gezisi ,Girne Kalesi bunlardan bazılarıdır.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye