Efes Turu

Süre: 06.00-20.00
Başlama-Bitiş: Bodrum-Bodrum
Konaklama: yok
Tarih: Çarşamba-Cumartesi
En az En Fazla Grup: 1-120
Tur Fiyatı: Yetişkin 75 € 6-11yaş 35 € 0-6yaş 25€

Bize Ulaşın

Efes Turu

Efes Turu - 2Efes Bodrum arası yaklaşık 185 km mesafededir.Sabah saat 06:00 da Bodrum'dan kaldığınız otelden alınarak başlayacaktır.Bodrum 'dan yaklaşık 1.5 saat sonra Beşparmak Dağlarının büyüleyici manzarası ile Bafa gölü yakınlarında bir restoranda açık büfe sabah kahvaltısı için mola verilecektir.(Kahvaltı ekstradır) Kahvaltının ardından yola devam edilip saat 11:00 civarında Roma ve Yunanlılara ait kalıntıların olduğu Efes Ören Yeri gezilecektir. Efes ören yeri gezimiz yaklaşık 2 saat sürecektir. Efes gezisinden sonra şehrin en iyi restoranlarından birinde damak tadınıza uygun açık büfe öğle yemeği molası verilecektir (açık büfe).Öğle yemeği sonrasında dönüş yolunda alışveriş molası verilecektir. Gezimiz yaklaşık 2,5 saat süren yolculuktan sonra saat 19:00-19.30 civarı Bodrum'a varışımızla ve Bodrum'da bulunan otelinize transferiniz ile son bulacaktır .
Not : Meryemana gezisini talep eden müşterilerimizin turun başlangıcından önce bu isteğini bildirmesi gerekmektedir. Meryem ana evi için ekstra ücret kişi başı:10 Euro dur.

Gezimizde günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Korona Virüs tedbirleri kapsamında gerekli olan yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz bir ortam hazırlıyoruz Bodrum'a 185 km uzaklıkta , Selçuk kasabası yakınlarında bulunan Efes, Türkiye de ve dünya da bulunan en büyük antik şehir kalıntılarıdır .Her adımında rehberimiz eşliğinde tarihte yolculuk yaparak keşfedeceğiniz Efes Ören yeri birçok medeniyetler süresince, Asya yakasındaki en önemli kent olmuştur.


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye