Ortakent Turizm Bodrum Günübirlik Tekne Turları Özel Günübirlik Tekne Turu

Özel Günübirlik Tekne Turu

Süre: ÖZEL
Başlama-Bitiş: ÖZEL
Konaklama: YOK
Tarih: HERGÜN
En az En Fazla Grup: 1-40
Tur Fiyatı: Lütfen sorunuz

Özel Günübirlik Tekne Turu

Özel Günübirlik Tekne Turu - 2Bodrum'dan istediğiniz güzergahtan Gümbet,Ortakent,Bitez gibi başlangıç noktalarından çıkışla saat 10.30- 11.00 gibi başlayacak olan özel tekne turu saat 18 :00 civarı sona erecektir.Öğle yemeğinin ikram edildiği turumuzda Bodrumun incileri olan;Kara Ada, Aspat, Bağla, Camel Beach ve Akvaryum koylarını ziyaret edilip her koyda yüzme molası verilecektir.Kara Adada cildi güzelleştirdiğine inanilan doğal termal su kayaların arasında mağaradan çıkmaktadır.Aspat beach ise geçmiş tarihte türkülere konu olan kaymakam ve gülsüm ve halilin yaşadığı aşk üçgeninde adı geçen koydur.Bağla doğal güzellikleriyle isim yapmış bir koydur.Camel Beach İsmini develerin varlığından alan bu plajda develerle gezebilirsiniz.Akvaryum ise adını balıklarından ve suyun berraklığından almıştır.çok yakın gibi gördüğünüz denizin dip mesafesi 4-5 metre ve üzeri olabiliyor buna rağmen çok net bir görüntüye sahiptir. Bodrum Özel tekne turu programımız 17.30 -18.00 gibi bitecektir.

Bu gezimiz de Günümüzün sağlık koşullarına uygun Covit-19 Koronavirüs Tedbirleri kapsamında yasalara uygun, güvenle seyahat edebileceğiniz ortam hazırlanacaktır.
Özel tekne turu gezimizde Bodrum 'un nadide koylarını geziyor,plaj kargaşasından uzakta rüzgarın sesiyle bütünleşiyor ve doya doya güneşlenme ve yüzme imkanı bulabiliyorsunuz.Mavi koyların keşfine bizimle birlikte katılın... Bilgi ve rezervasyon için lütfen bizimle irtibata geçiniz .


 

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-mail listemize katılın!
Müşteri Hizmetleri
Türkiye